Wybierz dział
telefon

Centrala

Jolanta Nowotka
Recepcja
tel:
+48 25 640 00 00
email:
drosed@drosed.com.pl
realizacja

Dział Realizacji Zamówień

Katarzyna Kościanek
tel:
+48 25 640 00 85
email:
k_kościanek@drosed.com.pl
Ewa Miszta
tel:
+48 25 640 00 35
email:
e_miszta@drosed.com.pl
Katarzyna Dziewulska
tel:
+48 25 640 00 36
email:
k_dziewulska@drosed.com.pl
Mariusz Kowalski
tel:
+48 25 640 00 66
email:
m_kowalski@drosed.com.pl
Włodzimierz Bednarczyk
tel:
+48 25 640 00 19
email:
w_bednarczyk@drosed.com.pl
rece

Dział Sprzedaży Konserwy – Marka Podlaski

Agnieszka Michalak
Koordynator Działu
tel:
+48 25 640 00 00
email:
a_michalak@drosed.com.pl
Jarosław Henicz
RKS Płn.-Zach.
tel:
+48 606 954 289
email:
j_henicz@drosed.com.pl
Dawid Rudalski
RKS Wsch.
tel:
+48 664 129 619
email:
d_rudalski@drosed.com.pl
Przemysław Locher
RKS Poł.-Zach.
tel:
+48 602 159 506
email:
p_locher@drosed.com.pl
Dorota Świdrak
RKS Poł.-Wsch.
tel:
+48 664 979 923
email:
d_swidrak@drosed.com.pl
Michał Konieczny
KAM Sieci Międzynarodowe
tel:
+48 668 440 534
email:
m_konieczny@drosed.com.pl
Urszula Poznańska
Dyrektor Sprzedaży
tel:
+48 604 555 019
email:
u_poznanska@drosed.com.pl
rece

Dział Sprzedaży Drób – Detal

Renata Walczyk
KAM Drób
tel:
+48 25 640 00 00
email:
r_walczyk@drosed.com.pl
Ewa Hajkowska
Senior KAM Drób
tel:
+48 606 851 627
email:
e_hajkowska@drosed.com.pl
Stanisław Sochacki
Senior KAM Drób
tel:
+48 602 531 631
email:
s_sochacki@drosed.com.pl
Wiesław Banach
Field Force Manager
tel:
+48 608 420 531
email:
w_banach@drosed.com.pl
Dariusz Starościak
Dyrektor
tel:
+48 25 640 00 00
email:
d_starosciak@drosed.com.pl
statek

Dział Eksportu

Magdalena Pęzioł
tel:
+48 25 640 00 00
email:
m_peziol@drosed.com.pl
Katarzyna Lewandowska
tel:
+48 25 640 00 26
email:
k_lewandowska@drosed.com.pl
Grzegorz Cybulski
tel:
+48 25 640 00 00
email:
g_cybulski@drosed.com.pl@drosed.com.pl
Dorota Ługowska
tel:
+48 25 640 00 57
email:
d_lugowska@drosed.com.pl
Irena Skorupska
tel:
+48 25 640 00 95
email:
i_skorupska@drosed.com.pl
marketing

Dział Marketingu

Paweł Mościcki
tel:
+48 25 640 00 00
email:
marketing@drosed.com.pl
Magdalena Grabarczyk
tel:
+48 44 726 11 00
email:
marketing@drosed.com.pl
Małgorzata Anusiewicz
tel:
+48 25 640 00 00
email:
marketing@drosed.com.pl
Iwona Juszczuk
tel:
+48 25 640 00 00
email:
marketing@drosed.com.pl
kontraktacja

Dział Kontraktacji Drosed Surowiec

Andrzej Stańczuk
tel:
+48 25 640 00 28
email:
dz_surowcowy@drosed.com.pl
Radosław Namysław
tel:
+48 604 265 444
email:
r_namyslaw@drosed.com.pl